Wij mogen onszelf dit jaar trotse partner noemen van het Nationaal Verkeerskundecongres 2025 op 5 en 6 november, in Roermond!
Dit jaar is het thema “Samen in beweging”! De provincie Limburg laat dit jaar zien dat samenwerking de sleutel is tot verkeerskundige vooruitgang en Bureau de Groot Volker sluit zich aan op deze visie!
Door samenwerkingen aan te gaan met verschillende betrokkenen komt men tot gerichte, onderbouwde en doeltreffende verkeerskundige oplossingen. Met kennis delen komen we tot nieuwe inzichten, wat leidt tot innovatieve antwoorden wat resulteert tot een veilige, overzichtelijke verkeersbeleving.
We hopen dan ook iedereen tijdens het NVC 2025 te kunnen spreken, onze ideeën en visies te mogen delen en jullie kennis en ervaringen te mogen ontvangen.
We zien jullie allemaal graag op 5 & 6 november op het NVC 2025 in Roermond!
